Cinegil

Ötesiz insanlar Elif Kim?

admin tarafından 12 Aralık 2013 tarihinde yazılmıştır.

Ötesiz insanlar elif ergül miray şahinSamanyolu tv’nin reyting rekortmeni dizisi Ötesiz insanlar’da Elif karakterini canlandıran oyuncu hakkında internette büyük bir bilgi eksikliği bulunmaktadır. Yine Ötesiz insanlar dizisinde rol alan teğmen deniz için yaptığım araştırmalarda çok az bilgi edinmiştim.

Ötesiz insanlar dizisinde Elif karakterini Ergül Miray Şahin diye bir hanım canlandırıyor. Tam anlamıyla internetin altını üstüne getirdim fakat bir sonuç bulamadım. Adını zar zor buldum. Yok samanyolu neden internet sayfasında oyuncular hakkında bilgi vermez anlam veremiyorum.

Eğer siz oyuncu hakkında bilgi sahibi olursanız veya hazli hazırda bilgili iseniz lütfen bize yorum olarak yazın.

Bir önceki yazımız olan Sevdaluk Dizisi Gonca Özbalcı Kimdir başlıklı makalemizde sevdaluk, sevdaluk dizisi ve sevdaluk dizisi oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

11 ay önce yazılmıştır.
"Ötesiz insanlar Elif Kim?" bu yazı 12 Aralık 2013 tarihinde saat 11:04 sularında "Diziler" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi