Cinegil

Medcezir Dizisi Tuğce Kim Gerçek Adı

admin tarafından 5 Aralık 2013 tarihinde yazılmıştır.

Medcezir dizisinde Tuğce karakterini canladıran ve karakteri gereği Mert’e platonik aşık olan Tuğce karakterini Ayden şenerin kızı olan Ecem Akbin canlandırıyor.

Türk Sinemasının unutulmaz oyuncularından Aydan Şener’in bir kızı olduğunu hep okumuşsuzdur hakkında çıkan haberlerde Medcezir-Dizisi-Tuğçe-Ecem-Akbin-Kimbir kızı olduğunu.İşte Aydan Şener’in o minik kızı büyüdü kocaman dünyalar güzeli bir genç kız oldu.Annesi gibi oyuncu olma yolunda olan genç kız annes Aydan Şener’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Annesinin yolunda yürüyen Ecem Akbin oyuncu olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor.Son olarak Medcezir dizisine katılan genç oyuncu adayı henüz yolun çok daha başında olduğunu bu nedenle metot oyunculuğu üzerine workshop’lara katılmaya devam ettiğini söylüyor.

Bir önceki yazımız olan Firuze Dizisi Azize Kim Gerçek Adı başlıklı makalemizde esra işgüzar, firuze ve firuze dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

11 ay önce yazılmıştır.
"Medcezir Dizisi Tuğce Kim Gerçek Adı" bu yazı 5 Aralık 2013 tarihinde saat 21:36 sularında "Diziler" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi