Cinegil

Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi

admin tarafından 14 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır.

İyi günler, Facebook son zamanlarda iyice hesap kilitlemeye başladı. “Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi.” ibaresiyle karşılaşan hergün yüzlerce kişi oluyor. Peki geçici olarak kilitlenen hesabımızı nasıl tekrar kullanıma açabiliriz. Genelde Facebook bizden bir cep telefonu numarası ister ve oraya doğrulama kodu yollar. Doğrulama kodunu girdikten sonra hesabınız açılır.

Aşırı derecede mesaj, hakaret içeren söylem yada aşırı derece arkadaş talebi göndermiş olduğunuzdan eylemleriniz spam olarak algılanmış ve hesabınız geçici bir süreliğine durdurulmuştur. Ya kimlik bilgilerinizi teyid edip açtırınız yada yaklaşık 1 hafta bekleyiniz. Facebook yetkilileri ile iletişime geçip hakkınızda yanlış bir şey yapıldıysa bilgilendirme yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır? başlıklı makalemizde facebook, facebook zaman tünelinden nasıl çıkarım ve facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Rastgele Yazılar

3 sene önce yazılmıştır.
"Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi" bu yazı 14 Nisan 2012 tarihinde saat 09:35 sularında "Facebook & Google & Microsoft" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi