Farmville 2 Biberon Hilesi

Uzun zamandır Facebook oyun hilelerini paylaşmıyorum. Bundan sonra düzenli olarak bloguma konu eklemeyi düşünüyorum. Bu sayede oyun hilelerinide sizinle paylaşmaya devam edeceğim. Bugün farmville 2 biberon hilesini anlatacağım sizlere. Farmville 2 biberon hilesi genel olarak basit sayılır. Kolay gelsin.

 

Farmville 2 ‘deki en büyük engellerden birisi hayvanları büyütmede kullandığımız biberonlar, bunları elde etmek için arkadaşlarımızdan yardım almamız gerekiyor. Bu da tarlamızı büyütmeyi ve oyunda ilerlememizi yavaşlatıyor.

Biberon hilesini yapmak çok kolay, aşağıda anlatacağım adımları dikkatlice izleyip tamamladığınızda istediğiniz kadar  biberon paketi alabiliyor olacaksınız.

Öncelikle tüm hilelerde kullandığımız program olan Cheat Engine ‘i eğer daha önce kurmamışsak aşağıdaki linkten indirip direkt olarak kuralım.

Cheat Engine indir

Eğer indirmede sorun yaşıyorsanız aşağıdaki linke giderek Cheat Engine ‘in resmi sitesi üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

http://cheatengine.org/

Cheat Engine kurulumu normal bir program kurulumu yapmaktan farklı değil, herhangi bir zorluğu yok fakat burada zorluk çekenler için başka bir başlık altında detaylı olarak anlatacağım.

Gelelim hileye;

 1-  Firefox veya Chrome ile Farmville 2 ‘yi açın..

ardından Cheat Engine ‘yi çalıştırın..

2- Cheat Engine ‘de  aşağıdaki ekran görüntüsünde işaret edilen butona basarak;
–  Firefox kullanıyorsanız ( eğer bilgisayar konusunda çok bilgili değilseniz Firefox kullanmanızı tavsiye ederim ) ,  açılan listeden flash ‘ı bularak seçiniz.. Genellikle 2 farklı flash player gözükebilir, çoğunlukla alttaki bizim istediğimiz olacaktır. Fakat hangisini seçseniz bir sorun olmayacaktır. Burada anlattığımız gibi sonuç alamazsanız diğerini seçerek basamakları tekrarlayabilirsiniz.

– Chrome kullanıyorsanız, listede bir çok chrome….  şeklinde liste elemanları göreceksiniz, birini seçerek basamaklarını deneyin, çalışmazsa yanlış olanı seçmişiniz demektir, buraya dönerek bir diğerini seçin.

Yazı boyutu küçük diye üstteki bilgiyi atlama!!! Oku yoksa devamını getiremeyebilirsin :)

3 – Dekorasyonlar -> Çit   altındaki  Eski Ahşap Çit ‘den  almak istediğimiz biberon kadar alıyoruz.. ( En fazla 100 tane biberon depolayabiliriz )

4-  Şimdi sıra bu çitleri biberona dönüştürmede, Cheat Engine ‘e gelin ve  Value Type  ‘yi  String  olarak ayarlayın.

Daha sonra Text girilecek bölüme;

e_deco_fence_dilapidated

girin ve First Scan  ile aramayı başlatın.  

5- Sol taraftaki listede bir çok eleman göreceksiniz, bunların hepsini seçerek ( CTRL ve A tuşlarına aynı anda basarak seçilebilir ), çapraz kırmızı ok butonu ile alttaki alana geçmesini sağlayın.

6-  Alt listeye geçirdiğimiz liste elemanlarının hepsini seçin. ( Önce birini seçin daha sonra CTRL ve A tuşlarına basarak tamamlayın )

Sonra enter tuşuna basarak, açılan dialog penceresindeki yazan değeri  aşağıdaki değeri girerek değiştirelim:

e_resource_bottle_pack_5

7-  Cheat Engine ile olan işimiz bitti. Oyunumuza geri dönüp;

 Araçlar ‘dan  Envantere Taşı  seçeneği ile satın aldığımız Eski Ahşap Çitleri  envantere taşıyalım.

Her taşıma işlemi bize 5 ‘li biberon paketi getirecektir. Hepsini tamamladıktan sonra 2 dk. bekleyip sayfayı yenileyelim ve işlem tamamlandığında envanterinizde 5’li biberon paketlerinizi görebilirsiniz.

Kaynak: Oyunhile.me

Bir önceki yazımız olan Bedava Top Eleven Token Hilesi, jeton hilesi başlıklı makalemizde 2012 top eleven hileleri, facebook hileleri ve facebook oyun hileleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın