Facebook Komşu Çiftlik Oyunu Hileleri

Facebook Komşu Çiftlik Oyunu hilelerinden bu yazımda hızlı level atlama hilesini anlatacağım. komşu çiftlik oyunu level atlama hilesi çok kolay hemen anlayacağınızı umuyorum. [..]

Markete Giriorsunz Ve Ne Kadar Alanınız Varsa O Kadar Turp Alıorsunuz Ve Ekiorsunuz Daha Sonra Ekstralara Girip Zayıf Gübre Alıorsunuz Kaç Tane Turp Aldıysanız Ve Daha Sonra Tohumlar Ve Gübrelere Girip Zayıf Gübreleri Alıp Turpların Üstüne Tıklıorsunz Ve Turplar Hemen Oluyor. (Yakın zamanda Altın, para ve diğer değerli hediyeler için hile paylaşacağım. Özellikle altın ve para konularında yoğunlaşıyoru. Altın ve para hileleri yakında sizinde.)

Bu Şekilde Hızlıca Level Atlıorsunuz Turplardan Kar Sağlamıorsunuz Ama Çok ta büyük para gitmior satınca hemen hemen aradaki fark kapanıor 


Ayrıca Marketteki Bazı Pahalı Tohumlarıda Tohumlar Ve Gübreler Kısmına Geliyor. Zaten Level Atlayınca İyi Para Verior Muhakkat O Para Açığı Kapanır :)

Komşu Çiftlik Hileleri

Bir önceki yazımız olan Millionaire City Kahveci Hilesi (Sınırsız altın para) başlıklı makalemizde facebook, facebook hileleri ve facebook milyoner city hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

278 Yorum

Bir Cevap Yazın