Cinegil

Çalıkuşu Yayından Kaldırılacak Mı?

admin tarafından 29 Kasım 2013 tarihinde yazılmıştır.

çalıkuşu yayından kalktı mı,çalıkuşu yayından kalkıyor mu,çalıkuşu yayından kaldırıldı.

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Çalıkuşu dizisi hakkında kaldırılacak diye iddialar bulunmakta. İddiaya göre maliyeti yüksek olan dizi beklentilerin aşağısında reyting alıyor. Yapımcı Tims production ile Kanal d dizinin ocak ayında final yapması için anlaştıkları söyleniyor.

Sizce Çalıkuşu dizisi yayından kaldırılmalı mı? Kaldırılmamalı mı? Yorumlarınızı bizimle konunun aşağısından paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yalan Dünya Korhan Karakaş Kimdir Gerçek Adı? başlıklı makalemizde yalan dünya, Yalan Dünya Korhan Karakaş ve Yalan Dünya Korhan Karakaş Gerçek Adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Rastgele Yazılar

11 ay önce yazılmıştır.
"Çalıkuşu Yayından Kaldırılacak Mı?" bu yazı 29 Kasım 2013 tarihinde saat 20:54 sularında "Diziler" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 3 Yorum yazılmıştır.
  1. duran diyor ki:

    çalıkuşu dizini bence perşembe gününe alınsın kaldırılmasın….

  2. aleyna diyor ki:

    lütfen kalkmasın diziyi başka kanala alın başka güne alın ne bilim yapın bişeler ama kaldırmayın hayır izleyenlerin ne günahı var eğer çalıkuşu kalkarsa kanal d bitmiştir demek bu dizide açık saçık şeyler yok diye mi izlenmiyor televizyonlarda o kadar saçma diziler var ki bi dizi kalkacaksa onlardan biri kalksın bence hatta hepsi kalksın çalıkuşu yeter

  3. aleyna diyor ki:

    lütfen final yapmayın 2 sezon bu diziyi izlemek istiyoruz biz şimdi siz diyosunuz ki dizi final yapıcak olur mu böyle şey yaa bu dizi seviliyor ve kalkmasını istemiyoruz kalkarsa siz kaybedersinizz

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi