Cinegil

Bugünün Saraylısı Savaş Haznedaroğlu Kim Gerçek Adı?

admin tarafından 9 Kasım 2013 tarihinde yazılmıştır.

Bugünün Saraylısı Savaş ,Bugünün Saraylısı Savaş kim,Bugünün Saraylısı Savaş gerçek adı,Bugünün Saraylısı Savaş boyu.

Bugünün Saraylısı saraylısın dizisinde Savaş Haznedaroğlu karakterini Serhat Teoman canlandırıyor. 1983 izmir doğumlu. Serhat Teoman oyunculuğa figüran olarak başladı.

1983 yılında İzmir’de doğdu. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun olan Teoman’ın hayatı, konuk oyuncu olarak gittiği Kurşun Yarası dizisinden sonra Sadullah Celen’in kamera önü için keşfetmesiyle değişti.

Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Teoman, Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak karakteriyle ününe ün kattı.

Bunun yanı sıra tiyatro hayatına arkadaşları Buğra Gülsoy, Fatih Sönmez ve Emre Erkan’la birlikte kurduğu Tiyatro Kutu ile devam etti. Tiyatro Kutu’nun kapanmasının ardından Buğra Gülsoy ve Emre Erkan’la birlikte kurdukları GET yapımla sinema ve tiyatro çalışmalarına devam eden Teoman, Gülsoy’un yazıp yönettiği Pragma oyunundaki başarısıyla da büyük ilgi görüyor.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Çekilişi 1 Ocak 2014 Bilet Sorgulama başlıklı makalemizde 2014 Bilet Sorgulama, Bana ikramiye çıktımı? ve bilet sorgula hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Rastgele Yazılar

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Bugünün Saraylısı Savaş Haznedaroğlu Kim Gerçek Adı?" bu yazı 9 Kasım 2013 tarihinde saat 18:46 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi