Cinegil

Aramızda Kalsın Ceylan Karakteri Kim Gerçek Adı?

admin tarafından 7 Kasım 2013 tarihinde yazılmıştır.

aramızda kalsın,aramızda kalsın ceylan,aramızda kalsın ceylan karakteri,aramızda kalsın ceylan kim,aramızda kalsın ceylan gerçek adı.

Aramızda Kalsın Ceylan - Feriha Ecem ÇalıkAramızda kalsın dizisinde ceylan karakterini Ecem Çalık canlandırıyor. Ceylan çalık 1989 izmir doğumludur. Lise eğitimini izmirde tamamladı. 2 yıllık Lefke Üniversitesi eğitiminden sonra oyunculuk yapmak için İstanbul’a Müjdat Gezen Sanat Merkezine kayıt yaptırdı.

Yavuz Bingöl’le tanışması ise hayatının dönüm noktası olmuş. Bingöl, okuması için kendisine gönderilen ‘Mevsim Çiçek Açtı’ filminin senaryosunu okumuş ve başrol için yönetmen Ali Levent Üngör’e, Feriha Ecem Çalık’ı önermiş.

Ecem Çalık  henüz 23 yaşında iken 2012′de  ”Mevsim Çiçek Açtı” filminde ki performansı ile  ‘En İyi Kadın Oyuncu’ seçilerek kariyerindeki ilk ödülünü almış .

Bir önceki yazımız olan Aramızda Kalsın Arife Kim Gerçek Adı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler

12 ay önce yazılmıştır.
"Aramızda Kalsın Ceylan Karakteri Kim Gerçek Adı?" bu yazı 7 Kasım 2013 tarihinde saat 20:27 sularında "Diziler" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi:
*

Pisyedili, pis 7 li, pis yedili dizisi, pis 7 li dizisi