Acunn.com Survivor Canlı Survivor izle

Acunn com üzerinden bundan sonra Survivor’ı canlı olarak izleyebileceğiz. Acunn.com bu cumartesi 09.06.2011 de yayıan girecek. Tahminen survivor’u canlı olarak izleyebileceğimiz linkler cumartesi akşamı survivor yayınlarken bize verecek.

Nihat Doğan’lı Survivor’ın kamera arkası görüntüleri ve canlı yayını Acunn.com’da olacak

Ekran ve eğlence kategorileri ile sektördeki diğer sitelerden farklılaşmayı hedefleyen Acunn.com, videoları konusunda oldukça iddialı. Son günlerde özellikle Nihat Doğan sayesinde yaşanan sosyal medya patlaması ile ses getiren yarışma programı Survivor’ı gün içinde de canlı yayınlayacak olan Acunn.com’un video sayfaları HTML 5 uyumlu olarak hazırlanmış. Bu sayede video yayınları iPad, iPhone gibi mobil cihazlardan da izlenebilecek. Ayrıca yarışmanın kamera arkası görüntüleri de Acunn.com’un sunacağı fark yaratacak içeriğin ne olacağı yönünde fikir veriyor.

Basit ama bağımlılık yaratacak ödüllü oyun “Var mısın yok musun?” etkisi yaratabilir

Aldığım bilgiler doğrultusunda bağımlılık yaratacağını tahmin ettiğim bir oyunu da bulunan Acunn.com, burada yöneticilerinin tabiriyle “para ile satın alınamayacak” ödülleri ziyaretçilerine sunmayı hedefliyor. Oyunun ne olduğunu paylaştılar ancak haberimizi hazırlarken oyun kurgusunu anlatmamamızı özellikle rica ettikleri için bu taleplerini geri çevirmiyoruz. Şunu söyleyebilirim ki, basit ama “Var mısın yok musun?” gibi ses getirecek bir oyun. ;)

Sosyal medya aktif ve etkili şekilde kullanılacak

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanmayı hedefleyen Acunn.com bu çalışma için de ekibi içinde kadrolar oluşturmuş. Zaten sosyal medyada varolmak için Acun Medya’nın sahip olduğu programları göz önüne alınca şirketin özel bir çaba sarfetmesi gerekmeyecek diye düşünüyorum.

kynk:webrazzi

Bir önceki yazımız olan Barcelona - Real Madrid 16 nisan 2011 izle başlıklı makalemizde al klasico, barcelona ve el clasico hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın